Wójcik Academy

DANIEL WÓJCIK

Rozwój duchowy

Jeżeli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży” – Eckhart Tolle

Zajmuje się ogólnie pojętym consultingiem, coachingiem mentoringiem zwał jak zwał, nie lubię takich etykiet, ale wedle formalności nie jestem psychologiem czy psychoterapeutą.

 

Wiedzę czerpie z doświadczeń, które zbieram z własnego swojego życia i to jest moja największa moc. 

 

Moja przygoda z praktycznym rozwojem osobistym i duchowym zaczęła się siedem lat temu. Przeszedłem drogę od mentalnego starca. dwudziestoparoletniego chłopaka znudzonego życiem. Żyjącego w przeświadczeniu, że już wszystko widział i doświadczył. Obarczonego zdaniem i marzeniami innych ludzi. 

 

Do mężczyzny pełnego życia każdego dnia, mającego wszystko, co najlepsze. Kroczącego drogą inspiracji. Pewnego siebie, panującego nad swoimi myślami i emocjami. 

 

Dlatego dziś pomagam mentalnie m.in. sportowcom i przedsiębiorcom poprawić stan swojego ducha, ciała, portfela czy relacji. Pokazując jak raz na zawsze pozbyć się niechcianych myśli, emocji oraz wewnętrznych blokad osiągając pełen spokój. 

 

Przekazując to w prostych zasadach gry. Gry zwanej życiem. 

 

Zapraszam po dawkę inspiracji na mój kanał YouTube:

 https://www.youtube.com/@danielwojcikcom

Bezpieczeństwo i prywatność

„Argumentowanie, że nie dbasz o prawo do prywatności, ponieważ nie masz nic do ukrycia, nie różni się niczym od mówienia, że nie dbasz o wolność słowa, ponieważ nie masz nic do powiedzenia. ” – Edward Snowden

Praktycznym bezpieczeństwem w sieci zajmuję się od kilkunastu lat. Wraz z pierwszym komputerem w czasach kiedy aby, połączyć się z siecią często potrzebowałeś odciąć się od telefonu, nie to, co dziś gdzie wystarczy kliknąć jedną ikonę na ekranie swojego smartfona. 

 

 

Od tamtego czasu wiele się zmieniło, jesteśmy ostatnim pokoleniem, które pamięta życie bez ciągłego gromadzenia danych. Nasze dzieci i wnuki, które rodzą się w tym nowym cyfrowym świecie, nie doświadczą tej wolności. Nie mają wyboru, dane i metadane o nich zbierane są jeszcze zanim przyjdą na świat.

 

 

Czy Ci się to podoba, czy nie, żyjesz w czasach gdzie to dane o Nas stały się najcenniejszą walutą. Dlatego jeśli sam nie zadbasz o ich bezpieczeństwo, nikt nie zrobi tego za Ciebie. Warto, abyś już dziś dzielenie się nimi ograniczył do minimum. Pamiętając że jeśli czegoś o Tobie nie ma w sieci, to nie można tego ukraść. 

 

 

Dlatego z entuzjazmem pokazuje Ci jak bez specjalistycznej wiedzy zachować bezpieczeństwo i wolność w sieci. Mój zmysł do tworzenia modeli, zachowań i sytuacji. Z pozoru skomplikowane tematy przedstawiam Ci dostępny językiem, abyś również poznał zasady tej gry. 

 

 

Zapisz się a listę pierwszeństwa mojej nowej książki:

https://forms.gle/KE6oU4ERn22heo2b8